Office №5
ZASŁONY    I    FIRANY    I    ROLETY
Office №5
Asortyment tkanin studia Office No. 5 
Prezentujemy kilka zdjęć tkanin z aktualnych kolekcji. Posiadamy bogatą kolekcję tkanin naturalnych takich jak bawełna, jedwab, len oraz tkanin mieszanych z (domieszką) poliestru, wiskozy jak również tkaniny trudnopalne i antybakteryjne.
Oferujemy tkaniny na metry do szycia zasłon, firan, rolet rzymskich, lambrekinów, narzut, paneli, poduszek dekoracyjnych.
Oferujemy również tkaniny zasłonowe do wnętrz w stylu barokowym, rustykalnym, nowoczesnym, skandynawskim, glamour.
Pomagamy w wyborze i z uwagi na bogaty wybór tkanin doradzamy najlepsze rozwiązanie na tekstylną dekorację do każdego pomieszczenia: salonu, gabinetu, sypialni, kuchni, jadalni, pokoju dla dziecka.
 Proponujemy skorzystać z naszej bezpłatnej usługi "pomiar okien" na terenie Wrocławia. Szyjemy dekoracje z naszych tkanin oraz z tkanin klienta.

- The background images used on this page are not royalty-free. Please use images from your own collection.  

To change the appearance of the page, edit the styles of the corresponding elements (in most cases by using the "Main Frame" Style Zone).  
 
To change the menu’s links: edit, copy-paste, or delete the Link Elements within. 
 
To hide an element without deleting it, use its property Visible.
To "activate" displaying of an arrow, use its property "Visible"
Oferujemy tkaniny przeźroczyste, zaciemniejące, tkaniny blackout, dimout. W naszej ofercie znajdują się inteligentne tkaniny thermo chroniące przed chłodem, redukujące koszty ogrzewania i tłumiące hałas.
Oferujemy tkaniny wzorzyste i jednokolorowe, w pasy, kropki, kwiaty i inne ornamenty.